Reklamace zboží  

Na veškeré zboží, které se nachází v nabídce tohoto internetového obchodu, poskytujeme dvouletou záruku. Na samotný zip pak nabízíme bezplatný doživotní servis – případnou opravu či výměnu zipu Vám provedeme kdykoliv zcela zdarma.

Vrácení zboží a zákaznický servis

V případě, že si zakoupíte kterýkoliv produkt z našeho e-shopu, můžete jej nejpozději do 30 dnů vrátit a to bez udání důvodu. Zboží musí být nepoužité a můžete si sami vybrat, jestli jej budete chtít vyměnit za jiný produkt, nebo budete chtít vrátit peníze. V případě, že budete mít jakékoli dotazy, stížnost nebo připomínku, můžete se na nás obrátit na mailové adrese obchod(zavináč)ateliers-stella.cz nebo na poštovní adrese Stella Ateliers s.r.o., Anenská 348, 261 01, Příbram.

Reklamace a reklamační řád

Nabízíme výhradně zboží od prověřených výrobců, které má špičkovou kvalitu. Pokud s ním ale nebudete spokojeni, máte samozřejmě možnost jej reklamovat. Reklamace se řídí podle obchodního zákoníku České republiky a v případě, že ji budete chtít využít, vyplňte prosím reklamační formulář, který je zde k dispozici ke stažení.

Celé platné znění reklamačního řádku naleznete zde.