V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese obchod@ateliers-stella.cz.

Mako - satén uni

Stella Ateliers > Luxusní povlečení > Mako - satén uni

Seřadit podle: Nejoblíbenější | Nejnovější | Nejdražší | Nejlevnější | Akce a výprodeje

Vybrat další parametry

Filtrování produktů

Barva - orientační

Rozměry

Materiál ložního prádla

Kolekce ložního prádla

Mako - satén uni

Jednobarevné saténové povlečení

Na této stránce si můžete vybrat luxusní povlečení z materiálu Mako satén UNI. Jedná se o vysoce kvalitní saténové povlečení, vyrobené z nejlepší egyptské bavlny, které vyniká svou jemností, odolností a krásným elegantním vzhledem. Díky velkému výběru z mnoha různých barevných odstínů si můžete zvolit takovou barvu, která bude ladit s interiérem Vaší ložnice.

Jednobarevné saténové povlečení UNI z pravé egyptské Mako bavlny pochází od předního světového výrobce ložního prádla, německé společnosti Bauer. Ta je jedním z našich hlavních partnerů a náš internetový obchod Vám tak může nabídnout nejširší výběr jejich luxusního saténového povlečení. Výběrem saténového povlečení Bauer máte jistotu, že získáte opravdu kvalitní a odolné povlečení, které Vám dlouho vydrží a zůstane stále stejně krásné, jako když jste si jej koupili.

Mercerace saténového povlečení

Vysoká kvalita, dlouhá životnost a jedinečný luxusní vzhled saténového povlečení UNI spočívá mimo jiné v tom, že látka prochází tzv. mercerací. Jedná se o speciální způsob výroby, kdy se látka ponoří do koncentrovaného roztoku louhu sodného a její vlákna tak změní svůj tvar a nabobtnají. Díky tomu je Mako satén UNI mnohem odolnější a uchovává si stále stejnou barvu.

Největší výhody luxusního povlečení v provedení Mako satén UNI

-        elegantní luxusní vzhled, který bude ozdobou Vaší ložnice

-        vysoká odolnost a s tím spojená dlouhá životnost povlečení

-        snadné zapínání pomocí zipu, na který navíc poskytujeme doživotní záruku

-        kvalitní materiál z nejlepší egyptské bavlny Mako

-        nenáročná údržba, možnost použít sušičku, snadné žehlení

Rozměry a barvy saténového povlečení UNI

Vybrat si pochopitelně můžete z několika velikostí – jak v případě povlečení na peřinu, tak i na polštáře. U peřin nabízíme rozměry povlečení 140 x 200 cm, 200 x 200 cm nebo 240 x 220 cm, u polštářů pak kromě rozměrů 70 x 90 cm také samostatné povlaky 80 x 80 cm nebo 40 x 80 cm. Samostatně si lze objednat i rolku o rozměru 15 x 40 cm.

Pokud jde o barvu, tak nabízíme velký výběr různých odstínů. Jednobarevné saténové povlečení UNI si můžete pořídit – od klasického bílého povlečení přes další elegantní barvy, jako je béžová, zlatá, nugátová, fialková, tyrkysová, rosé, vínová, meruňková nebo červená, až po tmavě hnědou a černou.

Stella
Bauer
Estella
Stella Inovation
S dreams
Stella baby