V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese obchod@ateliers-stella.cz.

Mako - Damašek

Stella Ateliers > Luxusní povlečení > Mako - Damašek

Seřadit podle: Nejoblíbenější | Nejnovější | Nejdražší | Nejlevnější | Akce a výprodeje

Vybrat další parametry

Filtrování produktů

Mako - Damašek

V této kategorii Vám nabízíme prvotřídní damaškové povlečení z egyptské Mako bavlny. Toto ložní prádlo Vás ohromí svým elegantním vzhledem, díky kterému se hodí do jakékoli ložnice. Stejně jako u ostatních materiálů, tak i povlečení Mako – Damašek se vyznačuje vysokou kvalitou a precizním zpracováním. Oproti obyčejnému bavlněnému povlečení z běžného obchodu Vám naše ložní prádlo z Mako-Damašku vydrží mnohem déle a i po několika praních zůstane stále stejně krásné, jako když jste si jej koupili. Kromě kompletní sady povlečení na peřinu + polštář o standardním rozměru (140 x 200 cm + 70 x 90 cm) Vám nabízíme také samostatné povlaky na polštář v několika velikostech (80 x 80 cm, 40 x 80 cm nebo 40 x 40 cm).

Příjemný materiál v každém ročním období

Luxusní damaškové povlečení (Mako-Damašek) má kromě krásného vzhledu i celou řadu dalších jedinečných vlastností. Jeho velkou výhodou je fakt, že je prodyšné, takže se pod ním budete cítit dobře za jakéhokoliv počasí. Damaškové povlečení z mako bavlny je příjemné jak v letním období, kdy panují tropická horka (krásně Vás ochladí), stejně tak ale i během zimy, kdy Vás naopak příjemně zahřeje. Navíc je nádherně měkké, hladké a vydrží Vám opravdu dlouho.

Kvalita od značky Bauer

Dodavatelem damaškového ložního prádla je společnost Bauer – přední německý výrobce textilií s dlouholetou tradicí již od roku 1882. Naše společnost je zástupcem této značky pro český trh a tak Vám můžeme nabídnout to nejlepší z její produkce. Vedle povlečení z damašku si tak od firmy Bauer můžete vybrat i z celé řady jiných špičkových materiálů – ještě větší výběr nabízíme v kategorii MakoBrokátDamašek, která potěší všechny milovníky elegance a luxusu.

Stella
Bauer
Estella
Stella Inovation
S dreams
Stella baby