V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese obchod@ateliers-stella.cz.

Jersey - bavlněný

Stella Ateliers > Luxusní povlečení > Jersey - bavlněný

Seřadit podle: Nejoblíbenější | Nejnovější | Nejdražší | Nejlevnější | Akce a výprodeje

1570 ,- Kč
1990 ,- Kč
Vybrat další parametry

Filtrování produktů

Barva - orientační

Rozměry

Kolekce ložního prádla

Jersey - bavlněný

Pojmem bavlněný Jersey označujeme velmi příjemný materiál, který se díky svým výjimečným vlastnostem stal synonymem pro pohodlí a luxus. Bavlněný Jersey je vyráběn ve vysoké gramáži 140 g/m2 a pod intenzivním dohledem. Technologie výroby podléhá náročné kontrole, takže zpracovatelé i koncoví zákazníci dostávají vždy tu nejvyšší kvalitu. Bavlněný Jersey nebo též žerzej na vás zapůsobí na první dotek svou měkkou hebkostí a elasticitou. Tato jemná látka se používá nejen na výrobu oděvů, ale zejména ložníhoprádla. Povlečení z bavlněného Jerseye oceníte obzvláště v chladnější části roku, protože vás zahřeje jako žádné jiné.

V našem e-shopu můžete vybírat z nepřeberného množství podob ložního povlečení z materiálu bavlněný Jersey. Prohlédněte si např. povlečení s originálními, digitálně zpracovanými vzory kolekce Stella Inovations. Stačí málo a vaše peřiny a polštáře se rázem stanou atraktivní součástí vzhledu celé ložnice. Značková řada povlečení S Dreams zase láká na příznivý poměr ceny a kvality. Můžete tak ušetřit a zároveň získat solidní produkty ušité pod dohledem odborníků společnosti Stella Ateliers. Naše povlečení (bavlněný Jersey) je k dispozici ve všech standardních rozměrech např. 90 x 130, 135 x 200, a 135 x 220.

Bavlněný Jersey – záruka kvalitního spánku

Věděli jste, že různými poruchami spánku u nás trpí až 40 % populace? Vliv na usínání a kvalitu spánku má celá řada faktorů včetně postele, matrace a ložního povlečení. Bavlněný Jersey je vyráběn z 100% přírodních surovin, a proto garantuje harmonický soulad s lidskou kůží. Nedráždí, neškrábe, ale naopak hladí a hřeje. Vytváří tak ideální prostředí pro zdravý spánek. Ve srovnání s klasickou bavlnou Jersey opět vítězí, protože dosahuje nesrovnatelné jemnosti.

Nečekané vlastnosti předurčují bavlněný Jersey pro ložní prádlo

Při detailnějším pohledu na strukturu materiálu si všimneme, že jej tvoří na rubu očka, zatímco na líci najdeme svislé čárky. Poznáte tak, že se jedná o pravý, vysoce kvalitní bavlněný Jersey. Takto zpracovaný úplet je prodyšný a zároveň saje vlhkost, což jsou ideální vlastnosti pro aplikaci na povlečení či prostěradla. Přikrývka povlečená v bavlněném žerzeji lépe reguluje teplotu, takže váš odpočinek bude komfortnější a nic jej nebude rušit.  

Zábavné povlečení pro klasiky i kreativce

Doba, kdy povlečení plnilo spíše praktickou funkci, je dávno pryč. Díky nabídce značkového povlečení Stella Ateliers se ložní prádlo může stát designovým doplňkem – stejně jako např. tapeta či koberec. Pro milovníky klasického vzhledu máme v našich kolekcích ověřené květinové vzory, které vyvolávají harmonii a uvolnění. Avšak pokud máte chuť na originální kombinace barev a geometrických tvarů, budete z naší nabídky povlečení v kategorii bavlněný Jersey doslova nadšeni! Nejen pro děti, sportovní nadšence a cestovatele jsou určena povlečení s grafickými motivy (zvířata, vlajky, sporty atd.). Neváhejte a vyberte si design, barvu či vzor tak, aby ukázal vaši osobitost!

Bavlněný Jersey nezdržuje žehlením a zvládne i sušičku

Ano, je to skutečně tak. Ač to zní neskutečně, bavlněný Jersey kromě vzhledu a jemnosti vyniká i jednoduchostí údržby. Perte jej v automatické pračce na 40 °C a následně se nemusíte bát ani sušičky. A co žehlení? Zapomeňte! Ušetřete si práci a zvolte materiál, který bude vypadat dokonale i bez námahy. Navíc i povlečení jde s dobou, takže je opatřeno zipem na místo nespolehlivých knoflíků. A pokud by se s ním přeci jen něco stalo, Stella Ateliers se postará o bezplatnou opravu!

Extra tip: Pro ochranu barev a vzorů perte povlečení otočené naruby.

Stella
Bauer
Estella
Stella Inovation
S dreams
Stella baby