V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese obchod@ateliers-stella.cz.

Hedvábí

Stella Ateliers > Luxusní povlečení > Hedvábí

Seřadit podle: Nejoblíbenější | Nejnovější | Nejdražší | Nejlevnější | Akce a výprodeje

Vybrat další parametry

Filtrování produktů

Hedvábí

Chcete si v ložnici vytvořit oblast klidu a relaxace? Nemáte občas chuť se v této části vašeho domova schovat před světem a nechat všechny starosti a stress přede dveřmi? Věřte, že od realizace této představy nejste vůbec daleko. V našem e-shopu si můžete dopřát skutečný luxus a originální styl díky povlečení z hedvábí. Vaší pozornosti by rozhodně nemělo ujít např. povlečení značky Bauer, které vyniká kvalitou a variabilností. K dispozici máte hned několik rozměrových variant např. 140 x 200 cm či 200 x 200 cm, a dokonce i prodloužená verze 240 x 220 cm. Pravé přírodní hedvábí patří k tradičním a 100% přírodním materiálům, které sice není nejlevnější, ale jeho blahodárné účinky na vaši pohodu jistě stojí za to.

Kam se povlečení z hedvábí hodí?

Na první pohled by se mohlo zdát, že hedvábné povlečení je vhodné spíše pro rustikálně laděné interiéry. Do jisté míry to pravda je, ale neznamená to, že by se nemohlo ujmout i v ložnici moderní. Luxusní materiály vysoké jakosti jsou vítané všude.

Proč si vybrat hedvábné povlečení?

Rozhodnete-li se pro hedvábí, nikdy svého kroku nebudete litovat. Získáte univerzální ložní prádlo, které v létě chladí a v zimě hřeje. Pohlaďte jej rukou a okamžitě si jej zamilujete, pro jeho hebkou jemnost. Navíc hedvábné povlečení vyniká svou schopností vstřebávat vlhkost – tedy i pot.

Je povlečení z hedvábí vhodné pro alergiky?

Jednoznačně ano. Pokud vás trápí alergie, kožní problémy či astma, měli byste seriózně zvážit přechod právě na hedvábné povlečení. Jedná se totiž o hypoalergenní materiál, který je vysoce odolný proti prachu i roztočům. Navíc některé zdroje uvádějí i pozitivní vliv hedvábí na lidské vlasy a zachování mladistvého vzhledu pokožky.

Jak pečovat o hedvábné povlečení?

Tento materiál je velmi jemný, a proto je také citlivý na správný způsob ošetřování. Hedvábné povlečení je nutno prát max. na 30°C, a to ve speciálním sáčku ve spojení s pracím práškem na jemné prádlo. Na sušičku zapomeňte, tam by jistě došlo k nenávratné újmě. Po vyprání je také rozhodně neždímejte a vysychat by mělo ideálně mimo dosah přímého slunce.

Stella
Bauer
Estella
Stella Inovation
S dreams
Stella baby