Romantické povlečení navodí tu správnou atmosféru

Na kvalitu spánku působí mnoho faktorů. Povlečení je jedním z nich. Jeho materiál a barva ovlivňují při usínání vaše smysly. Například v příjemných jemně růžových barvách se vám bude usínat lépe než v křiklavých a agresivních.

Dech beroucí vzhled

Zároveň má povlečení vliv i na atmosféru celé ložnice. Úplně nové kouzlo může získat s romantickým povlečením. Pokud se za romantika považujete, jeho pastelové barvy, například starorůžová, a květinové vzory vám jistě přijdou více než sympatické.

Ulehat každý večer do peřin, obalených v rozkvétajících růžích, tulipánech nebo realistických jemných kvítků, vám zajistí dlouhý a kvalitní spánek; o atmosféře před usnutím ani nemluvě. Nechte romantiku ovládnout vaši ložnici.

Vhodný materiál pro romantické povlečení

Kromě vzhledu je druhým a stejně důležitým parametrem u romantického povlečení materiál. Váš noční odpočinek bude zase o něco lepší, budete-li se balit do povlečení, které již na první dotyk vyvolává až euforické pocity.

Zasloužit se o to může například bavlna. Ta je příjemně měkká, zároveň i prodyšná a dobře saje pot. Nepodléhá žádné složité údržbě, co se praní týká, snese i vyšší teploty. O žehlení se mnohdy ani starat nemusíte, v nemačkavé jersey úpravě není vůbec potřeba.

Pokud máte rádi pod peřinou teplo, bude vaší volbou pletený jersey, hladký tkaný satén nebo hustě tkaný damašek. Všechna tato povlečení vás díky svým termoregulačním schopnostem perfektně zahřejí. V zimním období se pod ním nebudete klepat zimou, v létě naopak zachovávají příjemný chlad a zabraňují přehřívání.

Další alternativa romantického povlečení se skrývá v česané bavlně. Pokud vám jde čistě o navození té správné atmosféry, je toto povlečení pro vás jako dělané. Je totiž velmi jemné a skvěle vypadá.

Pokud vás romantické povlečení zaujalo, připravili jsme pro vás pár tipů. Přesvědčte se sami, jaké krásné kousky jsou pro vás nachystané.

Luxusní ložní povlečení CASTLE WEDDING Luxusní ložní povlečení ELEEN Luxusní ložní povlečení ELKE Luxusní ložní povlečení ERIN Luxusní ložní povlečení La Graciosa Luxusní ložní povlečení LAUX Luxusní ložní povlečení LEVI Povlečení AKANTHUS Povlečení ALISAR Luxusní ložní povlečení FAYE Luxusní ložní povlečení FEDORA Luxusní ložní povlečení FREIA Povlečení ALLEGRA Povlečení AURORA Povlečení Como Povlečení EBBA Povlečení Ferrara Povlečení GIULIA Povlečení JULIETTE Povlečení MARY Povlečení GWEN

Další články: