Luxusní Jersey-ové povlečení

Pro výrobu luxusního Jersey-ového povlečení se na jedné straně využívá materiál Mako Jersey a na straně druhé bavlněný Jersey. Obě tyto látky mají skutečně co nabídnout.

Ložní povlečení z materiálu Mako Jersey a bavlněné Jersey naleznete v našem e-shopu pod těmito značkami: Stella Ateliers (Stella Inovation, S Dreams, Stella Baby) nebo Bauer, a to hned v několika rozměrech 135 x 200/ 220, 140 x 200/220, 200 x 200/220 a 240 x 200/220 cm. Pro ukázku jsme si pro vás připravili od každého z těchto materiálů jedno povlečení, kde se můžete dočíst výhody těchto materiálů. Kompletní informace si pak můžete přečíst přímo v kategoriích Mako Jersey a bavlněný Jersey.

Povlečení Michelle (Mako Jersey)

Povlečení Michelle je luxusní Jersey-ové povlečení, které je vyrobeno ze 100% egyptské Mako bavlny. Tento typ bavlny Vás zajisté oslní svou hebkostí a překvapí svou nevídanou kvalitou.

MAKO - BAVLNA

Obecný název pro jakostní hornoegyptskou bavlnu s délkou vlákna 30 až 34 mm. Používá se k výrobě vysoce jakostních bavlnářských tkanin a pletenin. Při výrobě  Mako Jersey-e látka z těchto vláken ještě prochází procesem mercerace.

MERCERACE

Je způsob úpravy bavlněných textilií. Následkem těchto změn mají pak mercerované výrobky vyšší pevnost a afinitu k barvivům. Lesk podobný hedvábí a příjemnější omak.

Mako Jersey

Látka Mako Jersey se dnes pyšní velkou popularitou, patří totiž mezi nejhebčí a nejkvalitnější látky vůbec. Při výrobě se využívá pravá egyptská Mako bavlna, která v kvalitě nemá konkurenci. Speciálně upravená Mako bavlna se plete na pletacím stroji do malých zrnitých oček.

Mako Jersey se nepoužívá pouze při výrobě povlečení, ale také při výrobě prostěradel (látku lze napnout až o 25 % své velikosti).

A jaké jsou další výhody tohoto materiálu?

 • bezkonkurenční kvalita
 • maximální prodyšnost
 • výborně absorbuje vodu (pot)
 • 100% kvalita
 • nevyžaduje žehlení, možno sušit v sušičce
 • nevídaná jemnost a hebkost

 

Povlečení z látky Mako Jersey je vyrobeno jako oboulící úplet o vysoké gramáži, na rubu se nacházejí drobná očka a na líci úzké, vedle sebe postavené svislé čárky.

Popis povlečení

Materiál: Mako Jersey

Barva: Sekt

Zapínání: Zip

Rozměry a cena povlečení: 140 x 200 + 70 x 90 cm (2. 490,- Kč)

Rozměry a cena polštářů: 80 x 80 cm (730,- Kč) 80 x 40 cm (570,- Kč)

Rady na závěr

Po koupi se doporučuje povlečení neprodleně vyprat, a to na maximální stupeň, na rub a se zapnutým zipem.

   Luxusní Jersey-ové povlečení - obrázek 19

 

 

 

 

Povlečení Pixie (Bavlněný Jersey)

Povlečení Pixie je luxusní dětské povlečení, které je vyrobeno z materiálu bavlněný Jersey. Tento materiál je zárukou nejvyšší možné kvality, neboť tkanina prochází zpracováním pod velmi přísným dohledem.

Bavlněný Jersey

Materiál bavlněný Jersey patří mezi nejhebčí látky, které lze z bavlny získat. Jde o 100% přírodní produkt, který je příjemný a šetrný k lidské pokožce. V poslední době se bavlněný Jersey stává čím dál tím oblíbenějším materiálem.

Výroba pleteniny je podrobována přísnému dohledu, nejprve se postupně bělí, poté barví a potiskuje. V každém stádiu jsou přítomni odborníci, kteří dohlížejí a zodpovídají za kvalitu parametrů. Bavlněný Jersey je na rubu a líci odlišný - na rubu jsou úzká očka a na líci svislé čárky. Tento systém zaručuje dokonalou prodyšnost a savost.

 

 • čistě přírodní produkt
 • příjemný, hebký a měkký
 • snadná údržba - nevyžaduje žehlení, možno sušit v sušičce
 • trvalá pružnost
 • praktický zip s dlouhodobou zárukou
 • rozsáhlá a originální kolekce barev a potisků

Popis povlečení

Materiál: Bavlněný Jersey

Barva: Růžová/Fialová

Zapínání: Zip

Rozměry a cena povlečení: 135 x 200/70 x 90 cm (1. 790,- Kč)

Rozměry a cena polštářů: 50 x 70 cm (199,- Kč)

Luxusní Jersey-ové povlečení - obrázek 20

Další články: