Luxusní damaškové povlečení

Damašek je oblíbený a léta využívaný materiál pro výrobu luxusního povlečení. Jedná se o jednobarevnou tkaninu s bohatým vzorováním různých tvarů a velikostí. Původně byl damašek vyráběn z hedvábných nebo lněných přízí, ale později se začala používat bavlna, která prošla procesem mercerace, tak zvaná Mako bavlna.

Pokud tedy uvažujete nad damaškovým povlečením, volte to, které je vyrobeno z pravé egyptské Mako bavlny. Například damaškové povlečení od předního německého výrobce Curta Bauera. Luxusní damaškové povlečení Bauer z naší nabídky je vhodné pro každého a vaše lůžko vás bude v každou denní dobu zvát do své měkoučké a příjemné náruče. Povlečení Bauer v provedení Mako-Damašek vás překvapí svou měkkostí, hebkostí a kvalitou provedení. Navíc jeho vzhled je bezkonkurenční. V lůžkovinách s damaškovým povlečením se budete cítit krásně po celý rok. Díky tomu, že je toto kvalitní damaškové povlečení vyrobené z ručně sbírané Mako bavlny jen té nejvyšší kvality, je zaručena dlouhá životnost, stálobarevnost a stejná kvalita i po mnoha vypráních. Navíc je prodyšné a vhodné na letní i zimní období.

Vždy elegantní

Dnes již nejde jen o to dát na lůžkoviny cokoliv, jen aby byly povlečené, ale mnoho lidí chce mít povlečení zároveň kvalitní, odolné a luxusního vzhledu. Všechny tyto výhody v sobě ukrývá právě damaškové povlečení Bauer. Do vaší ložnice spolu s výjimečnou kvalitou přijde i elegance a dokonalý komfort. Ložní povlečení z damašku je ideální i pro ty nejnáročnější zákazníky.  V nabídce povlečení Bauer najdete různé druhy, provedení, barvy a vzory. Ať už zvolíte cokoliv, stane se damaškové povlečení na postele nedílnou součástí vaší ložnice a zároveň dokonalou ozdobou.

A pokud chcete ještě něco navíc, podívejte se na nabídku povlečení v provedení Mako-Brokát-Damašek, které je taktéž velmi luxusní a výjimečné. Tento materiál je oproti Mako-Damašku navíc doplněn o Brokát, tedy o těžkou bohatě zdobenou tkaninu se třpytivými nitěmi. Všechna povlečení z materiálu Mako-Brokát-Damašek jsou dodávána taktéž od předního německého výrobce Curta Bauera, takže jejich kvalita je zaručena. Stejně jako u předchozího provedení, i zde máte možnost výběru z mnoha barevných odstínů, motivů a provedení. Můžete si tak snadno sladit povlečení s ostatním vybavením vaší ložnice.

Rozměry damaškového povlečení:

  • 140 x 200 cm
  • 200 x 200 cm
  • 240 x 220 cm

Základní rozměr povlečení na polštář je 70 x 90 cm. Dokoupit si samozřejmě můžete i povlečení o rozměru 40 x 40, 40 x 80 a 80 x 80 cm.

Materiály použité pro výrobu damaškového povlečení:

  • Mako – Damašek
  • Mako – Brokát – Damašek

Ukázka damaškového povlečení

Luxusní damaškové povlečení JOSEPHINE (Šampaň)

Damaškové povlečení JOSEPHINE z materiálu Mako – Damašek je vyrobené ze 100 % bavlny, která prošla procesem mercerace. Zapíná se pohodlně na zip a k dostání je v barvě bílé nebo Šampaň. Můžete volit sadu polštáře 70 x 90 cm a přikrývky 140 x 200 cm v ceně 2 290 Kč nebo jen polštáře o rozměrech 80 x 80 cm za 670 Kč, 40 x 80 cm za 520 Kč a 40 x 40 cm za 370 Kč.

Luxusní damaškové povlečení - obrázek 17

Luxusní damaškové povlečení KATHARINA  (červené)

Luxusní bavlněné povlečení s barevným tkaním v provedení Mako – Brokát – Damašek. Povlečení je mercerované, snadno se žehlí a je opatřené zipem pro jednodušší zapínání. Polštář má ozdobné lemování po všech stranách. Damaškové povlečení v červené barvě o rozměrech pokrývky 140 x 200 cm a polštáře 70 x 90 cm v sadě za 3 490 Kč nebo můžete zakoupit i jen samotný polštář o rozměru 80 x 80 cm za 1 090 Kč, 40 x 80 cm za 840 Kč. V nabídce je i jiný rozměr pokrývky 200 x 200 + polštář 2x 70 x 90 cm za 7 190 Kč nebo 240 x 220 cm + polštář 2x 70 x 90 cm za 9 290 Kč.

Luxusní damaškové povlečení - obrázek 18

 

Další články: