Luxusní bavlněné povlečení Stella Ateliers

Luxusní povlečení od značky Stella Ateliers, s.r.o. Povlečení této značky je vyrobeno pouze z luxusních bavlněných materiálů. K jeho výrobě se používá ručně sbíraná dlouho-vlákenná egyptská Mako bavlna, která má nízké procento rostlinného znečištění. Při výrobě příze se využívá principu tzv. super česané příze, která nepřekročí 20% výčesku, který se skládá z nezralých, polámaných či jinak znehodnocených vláken. Příze po tomto procesu jde dál k zpracování do klasických saténových tkanin nebo Jersey-ových pletenin. No a právě z nich se posléze vyrábí toto luxusní bavlněné povlečení, pod kterým vás čeká doslova božské spaní. Tyto látky se v další fázi ještě bělí, barví, tisknou a jinak upravují (mercerace) do finální podoby, která se podle přísných parametrů kontroluje odborníky.

Mercerace je způsob úpravy bavlněných textilií. Následkem těchto změn mají pak mercerované výrobky (povlečení) vyšší pevnost a afinitu k barvivům (fixace barviva ve vláknech). Díky tomuto postupu je i zvýšen jejich lesk, který je podobný hedvábí. Příjemnější je i omak.

Proč bavlněné povlečení od nás?

Na co se tedy můžete s povlečením od značky Stella Ateliers těšit? Tak zejména na vzhledovou stabilitu, která zaručeně potěší každého náročného zákazníka. I po několikanásobném a opakovaném praní, bude povlečení stále stejně barevné, jako když jste jej kupovali. Přesně takové jsou jedny z nejpodstatnějších výhod povlečení Stella Ateliers. Nejen barevnoua tvarovou stálost, ale ijednoduchou údržbu ocení zaručeně každý.

Bavlněné povlečení od značky Stella Ateliers si můžete pořídit z těchto materiálů: satén (Mako satén, bavlněný satén,jednobarevný satén UNI, švýcarský Premium satén), Jersey (Mako Jersey, bavlněný Jersey), damašek (Mako Damašek, Mako Brokát Damašek) či z hedvábí. Povlečení Stella Ateliers z těchto zmíněných materiálů si můžete koupit v řadách StellaEstellaStellaInovationS DreamsStella BabyBauer.

Veškeré bavlněné povlečení se vyrábí v následujících rozměrech:

  • 135x200/220 cm
  • 140x200/220 cm
  • 200 x 200/220 cm
  • 240 x 200/220 cm

Luxusní bavlněné povlečení EDDA (Mako-satén)

Povlečení pod názvem EDDA je vyrobeno ze 100% Mako-saténu, což je čistá česaná Mako-bavlna. K dostání je v rozměrech 135 x 200/220cm, 200 x 200/220 cm, 240 x 200/220 cm a k tomu také povlak na polštář v rozměrech 70 x 90 cm. I když se jedná o prvotřídní a vysoce luxusní povlečení, rozhodně se nemusíte obávat horentních cen. Povlečení EDDA si můžete pořídit už do 2 190 Kč.

Luxusní bavlněné povlečení Stella Ateliers - obrázek 14

Luxusní bavlněné povlečení FLEUR BLANCHE(švýcarský Premium satén)

Povlečení FleuerBlanche je vyrobeno z 100% švýcarského prémiového saténu, který je vyroben ze super česané Mako-bavlny. Pořídit si jej můžete opět v nejrůznějších variantách velikostí. Cena je vzhledem k materiálům a způsobům zpracování o něco dražší. Nejmenší rozměr povlečení 140 x 200 cm si můžete pořídit za 3 190 Kč (včetně povlečení na polštář 70 x 90 cm).

Luxusní bavlněné povlečení Stella Ateliers - obrázek 15

Luxusní bavlněné povlečení EICCA(Mako Jersey)

Povlečení EICCA, které je vyrobeno z 100% čisté česané Mako-bavlny v provedení Mako-Jersey, je k dispozici v rozměrech 135 x 200/220 cm, 240 x 200/220 cm, plus polštář 70 x 90 cm. Ani v tomto případě nemusíte očekávat jmění za takto luxusní povlečení. Vaše může být už od 2 390 Kč.

Luxusní bavlněné povlečení Stella Ateliers - obrázek 16