Květované povlečení – udělejte si radost jarními motivy

Vaše staré povlečení je už vybledlé, roztrhané nebo už s ním z jakéhokoliv jiného důvodu nejste spokojení? Pokud zvažujete nákup nového ložního prádla, rádi bychom Vám doporučili kvalitní a elegantní květované povlečení, jež si můžete koupit v našem internetovém obchodě v kategorii Jaro 2016.

Německá a česká kvalita

Veškerékvětovanépovlečení, které v našem e-shopu nabízíme, je výhradně od předních evropských výrobců, kteří dbají na špičkovou kvalitu všech svých produktů. Konkrétně se jedná o výrobky německých značek Bauer a Estella a naší české značky Stella Ateliers.

Kvalitní materiál je základ

Květovanépovlečení na e-shopu Stella Ateliers je vyrobeno výhradně z nejkvalitnějších luxusních materiálů. K jeho výrobě se používá 100% česaná egyptská mako bavlna, která se následně upravuje do různých podob (mako-satén, mako-jersey, mako-batist atd.). Bavlna, z níž se naše povlečení vyrábí, prochází speciálním procesem, kterému se říká mercerace. Díky němu je povlečení krásně jemné, hebké a leské (lesk podobný hedvábí), zároveň je ale stálobarevné, pevné a dlouho Vám vydrží.

Pestrá paleta barev a vzorů

Každý má trochu jiný vkus, ať už jde o barvy nebo o konkrétní motivy oblíbených květin. V našem internetovém obchodě máme na výběr spoustu atraktivních vzorů, z nichž si určitě vyberete i Vy. Květovanépovlečení tak můžete mít např. s obrázky růži, tulipánů, vlčího máku, třešňových květů atd. Velký výběr máme, i pokud jde o barvy, můžete si proto vybrat povlečení tak, aby ladilo s ostatním vybavením Vaší ložnice. 

Klasické i rozšířené rozměry

Myslíme i na ty, kteří potřebují květované povlečení v méně obvyklých velikostech, a vybrat si tak u nás můžete hned ze čtyř rozměrů – 135 x 200cm, 140 x 200cm, 200 x 200cm a 240 x 220cm. U polštáře se pak většinou jedná o velikost 70 x 90cm.

Květované povlečení – satén, jersey, batist

 

 

 

Luxusní ložní povlečení ANNA - Mako jersey Luxusní ložní povlečení ERIN - Mako satén Luxusní ložní povlečení LAUX -  Mako satén Luxusní ložní povlečení LEVI -  Mako satén Luxusní ložní povlečení Es Vedra - Mako batist Luxusní ložní povlečení La Graciosa - Mako batist Luxusní ložní povlečení INNA - Mako jersey Povlečení EBBA Povlečení ENNA Luxusní ložní povlečení ECRIN - Mako satén Luxusní ložní povlečení ELENA - Mako jersey Luxusní ložní povlečení ELFA - Mako satén Luxusní ložní povlečení ELGA - Mako jersey Povlečení AKANTHUS - Mako brokát damaše Povlečení MARGRET - Mako satén nebo jersey Povlečení MARY - Mako brokát Damašek

Další články: