Francouzské povlečení - bavlněné ložní prádlo atypických rozměrů

Podívejte se na nabídku našeho luxusního bavlněného povlečení na 2 postele s prodlouženou délkou - tedy na tak zvané francouzské povlečení.

Pro francouzské povlečení je typické především to, že se vyznačuje netradičními rozměry. Díky tomu je toto povlečení vhodné do každé ložnice s atypickými rozměry postele, 2lůžka, ale také se uplatní na větší posteli pro jednoho. Tak zvaná francouzská deka vám umožní jednoduše se zachumlat po náročném pracovním dni a i při převalování v posteli budete mít vy nebo vaše drahá polovička vždy dostatek přikrývky.

Rozměry sady a její obsah

Sada francouzského povlečení je složena zpravidla ze 3 kusů:

  • povlak na přikrývku
  • 2x povlak na polštář - nejčastější rozměry 70 × 90 cm

Mezi uživateli je nejoblíbenější francouzské ložní povlečení, určené pro přikrývku o rozměrech 200 × 200 cm nebo 200 × 220 cm. Své francouzské povlečení máme k dispozici také v rozměrech 200 × 240 cm či 220 × 240 cm.

Nové kolekce

Každý rok můžete vybírat z našich nových a trendy kolekcí francouzského povlečení (každoroční kolekce jaro a zima).

Materiály pro výrobu

Pro výrobu vysoce kvalitního povlečení používáme pravou egyptskou bavlnu, místy i hornoegyptskou Mako bavlnu, která patří mezi TOP materiály. Ta je pak dále zpracovávána do jerseových pletenin a saténových a damaškových tkanin. Díky přísné kontrole máte jistotu, že naše výrobky splňují kritéria té nejvyšší kvality.

Konkrétní příze:

Příze Mako je navíc zušlechťována tak zvaným procesem mercerace. Díky tomu získává francouzské povlečení ještě vyšší pevnost a lesk, který se velmi podobá hedvábí. Další předností je také vyšší odolnost a barevná stálost.

Bavlněný jersey a bavlněný satén představují levnější variantu, ale nikoli za cenu nižší kvality. Tyto příze pouze neprochází oním zušlechťovacím procesem.

Značky francouzského bavlněného povlečení

V naší nabídce najdete naše ryze české povlečení Stella Ateliers. Ze zahraničních značek pak zmiňme například německé povlečení Curt Bauer. Pro další informace, konkrétní povlečení, včetně výběru barvy, materiálu a značky, následujte odkaz níže.

> FRANCOUZSKÉ POVLEČENÍ <

Ukázka francouzského povlečení:

Další články: