Bauer Baby - kvalitní dětské povlečení do velké postele

Nikdy není pozdě na to, mít doma veselé dětské motivy. I když jsou již vaše děti větší a do malé postýlky se nevejdou, určitě neodmítnou naší širokou nabídkou dětského povlečení do velké postele německé značky BAUER, která obsahuje velmi povedené motivy kamarádů z lesa (veverky, králíky a myšky dovádějící v dubovém lese), medvídků v kombinaci se srdíčky, hvězdičkami, balóny či mráčky. Motivy jsou ve třech svěžích barvách: v růžové, tyrkysové a žluté. Scény se zvířátky jsou zde vykresleny pomocí techniky Toile-du-Jouy. Curt Bauer pečlivě vybíral takové motivy, aby se zavděčil těm nejnáročnějším spáčům – malým klukům a holkám.

Dětské povlečení do velké postele by mělo být vyrobeno tak, aby se vašemu děťátko spalo pohodlně v létě i v zimě a to po celý den. Materiál musí být prodyšný, savý a příjemný. Toto dokonale splňuje právě německá značka Curt Bauer, od které máme pro vás nabídku dětského povlečení do velké postele. A jaké materiály pro výrobu dětského povlečení společnost používá?

Značka Bauer pro všechny

Kvalitní a moderní německá společnost Curt Bauer patří na trhu mezi oblíbené a tradiční výrobce nejen luxusního povlečení, ale i jiných textilních výrobků. Společnost se zaměřuje hlavně na kvalitu a pocit pohodlí. Dopřejte svým dětem pohodlí a luxus, dětské povlečení do velké postele značky Bauer je tím pravým. Ložní povlečení Bauer se vyrábí z různých materiálů – patří mezi ně např. Mako – Damašek, Mako – Brokát – Damašek v žakárových vazbách, hedvábí nebo přírodní len. My se soustředíme na dětské damaškové povlečení v provedení Mako-Brokát-Damašek.

MAKO – BAVLNA - název pro jakostní hornoegyptskou bavlnu s délkou vlákna 30 až 34 mm. Používá se k výrobě vysoce kvalitních bavlnářských tkanin.

DAMAŠEK - označení pro většinou jednobarevnou tkaninu s vzorováním různých tvarů a velikostí. Plochy vzorů jsou na okrajích hrubě odstupňovány a kontrastují světle nebo tmavě s hladkým podkladem. Kontrast vzniká tak, že se střídá osnovní a útková vazba, na povrchu jsou vidět vždy jen podélné osnovní nebo příčné útkové nitě.

BROKÁT - označení pro těžkou, bohatě vzorovanou tkaninu, obvykle se třpytivými nitěmi. Tká se v atlasové vazbě, většinou s žakárovým ústrojím z přírodního nebo viskózového hedvábí.

Některé příze navíc prochází speciálním zušlechťovacím procesem zvaným mercerace. Ten dodá povlečení vyšší pevnost, vyšší přídržnost barviv a lesk podobný hedvábí. Povlečení je hebké, měkké, ale přesto velice pevné.

Například dětské damaškové povlečení do velké postele je vyrobené z pravé egyptské česané Mako bavlny v tkaném provedení Mako-Brokát-Damašek. Tkaná příze prochází zušlechťovacím procesem mercerace. U této procedury se dětské povlečení do velké postele stává měkké, pružné a velmi prodyšné.

  • příjemný materiál
  • snadná údržba
  • dlouhá životnost
  • špičková kvalita
  • elegantní vzhled
  • skvělé funkční vlastnosti (prodyšnost, savost, termoregulace)

K výrobě dětského povlečení do velké postele značky Bauerje použito jen kvalitních materiálů, proto se nemusíte bát pořídit toto povlečení i citlivým dětem s ekzémem či alergií. Dětské damaškové povlečení Curt Bauer si udržuje jak tvarovou, tak i barevnou stálost. Dětské povlečení Bauersi udrží i po několika vyprání skvělé materiálové vlastnosti. 

Elegantním nadčasový design, vysoká kvalita materiálů i zpracování, splnění i přísné ekologické normy EU. DětsképovlečeníBauerzískalo certifikát ISO 9001.

Vybírat můžete ze dvou základních velikostí: 135x200 cm a 140x200 cm.

Nabídka pro nejmenší

Pro miminka a pro ty nejmenší máme připravenou kolekci povlečení do dětské postýlky Stella Baby – jedná se o povlečení do dětské postýlky vyrobené z pravé 100% egyptské bavlny v provedení pletený Mako-Jersey. Pro děti, které už vyrostly z typicky dětských vzorů, jsme připravili širokou kolekci saténového a jerseyového povlečení pro mládež – kolekci Stella Inovation.

Dětské povlečení do velké postele - BAUER BABY

Dětské povlečení do velké postele Bauer - BALLON Dětské povlečení do velké postele Bauer - CABRIO Dětské povlečení do velké postele Bauer - HERZCHEN Dětské povlečení do velké postele Bauer - KLEINER STERN Dětské povlečení do velké postele Bauer -  KLEINER STERN - modre Dětské povlečení do velké postele Bauer - WALDFREUNDE - žluté Dětské povlečení do velké postele Bauer - WALDFREUNDE - modré Dětské povlečení do velké postele Bauer - WALDFREUNDE - růžové

Další články: