Záruční lhůta

Stejně jako je běžné u jiných produktů, tak i my na naše zboží nabízíme záruku kvality. Na kompletní sortiment zboží, které v našem internetovém obchodě najdete, poskytujeme záruční lhůtu dva roky.

Doživotní garance na zip

Ještě delší garanci pak máme na zip – na něj poskytujeme všem našim zákazníkům doživotní bezplatný servis. Pokud by se tedy stalo, že se Vám zip u povlečení poškodí nebo rozbije, zcela zdarma Vám jej opravíme, případně vyměníme za nový.

Možnost vrácení zboží

Pokud s povlečením z našeho e-shopu nebudete spokojení, nebo si nákup rozmyslíte, můžete jej do 30 dnů vrátit bez udání důvodu, případně jej vyměnit za jiné. Povlečení, které budete vracet, ale nesmí být použité. Pro vrácení prosím vyplňte formulář, který naleznete zde, a pošlete jej spolu se zbožím na adresu Stella Ateliers s.r.o., Anenská 348, 261 01, Příbram.

Zákaznický servis a obchodní podmínky

Budete-li mít jakékoli dotazy nebo připomínky k našemu internetovému obchodu nebo k našim produktům, můžete nás kdykoliv kontaktovat prostřednictvím elektronické nebo klasické pošty. E-maily s Vašimi dotazy můžete napsat na adresu obchod(zavináč)ateliers-stella.cz, pro klasické dopisy je určena poštovní adresa Stella Ateliers s.r.o., Anenská 348, 261 01, Příbram.

Bližší informace o nákupu a přesné znění obchodních podmínek naleznete na tomto webu v sekci Obchodní podmínky.