Vše o nákupu

Přečtěte si více o tom, proč se vyplatí nakupovat u nás. Jsme féroví a chápeme, že někdo může být vůči nakupování přes internet nedůvěřivý. Naše záruky a služby zdarma navíc ke každému zakoupenému povlečení vás, doufáme, přesvědčí o tom, že cílem e-shopu Stella Ateliers je především vaše spokojenost.  

Záruka 2 roky garantuje vaši 100% spokojenost

Kvalitou našeho zboží jsme si zcela jistí, a proto Vám k němu můžeme poskytnout 2letou záruku. Nákupem u nás tak nic neriskujete.

Navíc získáte doživotní servis zdarma

Chceme, aby vám naše zboží přinášelo radost, nikoliv starost. Pokud se něco pokazí, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Zajistíme např. výměnu zipu či podobné opravy zcela zdarma.

Doprava a platba

Zakoupené zboží k vám doručí ČESKÁ POŠTA nebo kurýrní služba společnosti PPL. Zaplatit můžete jak bankovním převodem, tak i při předání zboží tzn. na dobírku. Pokud se rozhodnete pro platbu převodem, zboží k vám vyrazí ve chvíli, kdy se částka připíše na náš účet.

Zákazníci na Slovensku zboží obdrží od společnosti TOPTRANS. Platit mohou rovněž převodem či dobírkou.

Nakupujte bez rizika – možnost vrátit zboží do 30 dnů

V našem e-shopu nikdy nekoupíte „zajíce v pytli“. Pokud vám zakoupené zboží nebude vyhovovat, můžete jej nepoužité (nevyprané) vrátit do 30 dnů, a to bez udání důvodu. Dostanete své peníze zpět nebo vám nabídneme výměnu v rámci nabídky e-shopu. Vrácené zboží může být rozbalené, ale vrátit jej musíte i s originálním obalem.

Zboží od nás dostanete bez prodlení

Děláme vše proto, abychom vašim přáním vyhověli co nejdříve. Datum, kdy vaše zboží obdržíte, se dozvíte neprodleně po přijetí a zpracování Vaší objednávky.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Pro zpracování vašich objednávek či dotazů atd. potřebujeme vaše osobní údaje. Pokud si od nás něco objednáte nebo použijete jakýkoliv formulář na našem webu www.povlecenistella.cz, souhlasíte s tím, abychom s daty o vás nakládali v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů pro účely obchodní činnosti spol. Stella Ateliers s.r.o. Registrační číslo subjektu u Úřadu pro ochranu osobních údajů: 00046217.

Náš zákaznický servis je vám k dispozici

Chcete nám něco sdělit? Máte stížnost, problém, nebo jste byli se vším spokojeni? Pište nám na email obchod@ateliers-stella.cz. K dispozici vám je i poštovní adresa: Stella Ateliers s.r.o., Anenská 348, 261 01 Příbram. Zpětná vazba od Vás je důležitým zdrojem informací pro zlepšování našich služeb a rozšiřování nabídky.

Jak posupovat při reklamaci?

Naši nabídku tvoří povlečení a produkty prvotřídní kvality. Avšak i při nejlepší péči se někdy může stát, že se vyskytne problém. V takovém případě postupujeme podle obchodního zákoníku České republiky. Formulář pro vrácení zboží je vám k dispozici zde. Kompletní znění reklamačního řádu naleznete v obchodních podmínkách zde.

Přečtěte si naše obchodní podmínky

Podrobné znění našich obchodních podmínek čtěte na adrese http://www.stellaateliers.cz/vop. Velkoobchod se řídí obchodními podmínkami uvedenými na adrese http://www.stellaateliers.cz/vovop .