V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese obchod@ateliers-stella.cz.

Kolekce ZIMA 2014

Stella Ateliers > Luxusní povlečení > Kolekce ZIMA 2014

Většina z nás se těší na chvíli, kdy se po náročném celodenním kolotoči zastaví, natáhne do postele a odpočine si. Regeneraci sil všichni potřebujeme. A jak říká známé pořekadlo – jak si kdo ustele, tak si i lehne – čím lépe si postel „oblečeme“, tím lépe se nám v ní bude spát. Právě proto jsme pro Vás připravili novou kolekci lákavého luxusního povlečení Stella, která je jako stvořené pro zimní období.

Proč si pořídit kvalitní povlečení? Důvodů je opravdu mnoho. Naše kvalitní a při výrobě neustále kontrolované ložní povlečení Vám zaručuje zdravotní nezávadnost použitých materiálů. Základem luxusního povlečení je čistě přírodní zdroj – tedy bavlna. Používáme výhradně tu nejlepší egyptskou bavlnu, která vyniká unikátními užitnými vlastnostmi. Kvalitní a nerušený noční spánek je podstatný pro naši každodenní pohodu. Vyzkoušejte sami některé z našich povlečení a přesvědčte se o pozitivech, jaká Vám odpočinek v našem ložním prádle přinese.

zobrazit více >

Kvalitní materiál je základ spokojenosti

Dbáme na to, aby naši zákazníci byli s výrobky, které nabízíme, spokojeni na maximální možnou míru. Základem úspěchu je použití kvalitního materiálu. Naše luxusní ložní povlečení je vyráběno z egyptské bavlny nejvyšší kvality. Jedná se o dlouhovlákennou ručně sbíranou bavlnu s nízkým procentem rostlinného znečištění. Super česaná příze, která obsahuje maximálně 20 % výčesku (nezralá, polámaná, krátká nebo mechanicky poškozená vlákna), zaručuje dokonalou kvalitu výsledného materiálu. V naší nabídce najdete i méně tradiční ložní prádlo, jako je hedvábné povlečení nebo povlečení z damašku.

Bavlna, jersey nebo satén?

Ať vyberete tak či onak, nemůžete sáhnout vedle. Všechna naše luxusní povlečení na postele jsou kvalitní a odpovídají nejpřísnějším požadavkům našich zákazníků. Přesto mají jednotlivé materiály své výhody – výběr je na Vašem zvážení. Bavlněný Jersey či Mako Jersey – je ideálním materiálem pro ty, kdo neradi žehlí. Pro jeho nemačkavost si ho oblíbilo spoustu našich klientů. Bavlněný satén zase dodá posteli vzhled exkluzivity, který je spojený s vynikajícími termoregulačními schopnostmi. V létě Vás příjemně ochladí, naopak v zimě dodá žádoucí teplo.

Vzory, barvy, designy

Pokud je Vaším nejoblíbenějším ročním obdobím léto, pravděpodobně zimu protrpíte s nedočkavým vyhlížením příchodu teplejších dní. Pokud si chcete dopřát letní atmosféru alespoň v ložnici, vyberte si luxusní ložní povlečení s květinovým potiskem. Díky němu si každé ráno budete připadat jako po probuzení na rozkvetlé louce. Kromě květin najdete v našem sortimentu i povlečení s propracovanými ornamenty, geometrickými tvary nebo abstraktními obrazci. Samozřejmostí je pestrá barevná nabídka.

Dvakrát měř

Vybrali jste si materiál a máte jasno i ve volbě potisku? Výborně, poslední, co musíte rozhodnout, je velikost. Víme, že naši zákazníci mají rozdílná přání a potřeby s ohledem na míry jejich přikrývek, přizpůsobili jsme tomu proto i naši nabídku. Nabízíme luxusní povlečení s rozměry 135x200 cm, 200x200 cm a 240x200 cm. Speciálně pro dlouhány jsme do sortimentu přidali i prodloužené varianty povlečení s rozměry 135x220 cm, 200x220 cm a 240x220 cm.

Vyzkoušejte sami

Pokud stále váháte, neváhejte! Když jednou vyzkoušíte některé naše luxusní bavlněné povlečení, budete na svá stará povlečení hledět jinýma očima. A pohodlí, které ve svém novém ložním prádle zažijete, si budete chtít ještě mnohokrát zopakovat. Rozmazlete se a dopřejte si to nejlepší.

Seřadit podle: Nejoblíbenější | Nejnovější | Nejdražší | Nejlevnější | Akce a výprodeje

Vybrat další parametry

Filtrování produktů

Stella
Bauer
Estella
Stella Inovation
S dreams
Stella baby