V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese obchod@ateliers-stella.cz.

Kolekce JARO 2015

Stella Ateliers > Luxusní povlečení > Kolekce JARO 2015

Seřadit podle: Nejoblíbenější | Nejnovější | Nejdražší | Nejlevnější | Akce a výprodeje

Vybrat další parametry

Filtrování produktů

Kolekce JARO 2015

Luxusní povlečení - Kolekce JARO 2015

Jarní kolekce 2015 je šita v rozměru: cícha 135x200cm + polštář 70x90cm. /Není možné šití jiného rozměru/.

Čekáte každý rok netrpělivě na příchod jara? Milujete jeho barvy a vůni rozkvetlých stromů? Jaro dokáže člověka povzbudit a dobít jeho vnitřní energii. První jarní slunečné dny vybízejí k nákupu oblečení. Začíná přeci nová sezóna! Ženy i muži chtějí držet krok s novými trendy. Ponořte se do nákupní horečky s patřičnou vervou a oblékněte také svou postel do zbrusu nového povlečení z kolekce „jaro 2015“!

Nekupujte zajíce v pytli a vsaďte na luxusní povlečení vyrobené z nejkvalitnějších materiálů dostupných na trhu. Fenoménem mezi všemi materiály je egyptská bavlna, ze které se vyrábí veškeré naše bavlněné povlečení. Egyptská bavlna je originálem díky ručnímu sběru. Poté se zpracovává do Jerseyových pletenin (140g/m2) a Saténových tkanin (120/m2). Zmiňované materiály podléhají mnoha zušlechťovacím postupům, které se postarají o vyšší pevnost, měkkost, lesk podobný hedvábí a fixaci barviva ve vlákně.

Pokud se chcete o nabízených materiálech a zpracování přízí dozvědět ještě více, podívejte se do jednotlivých sekcí či do sekce „praktické rady“.

Proč si zvolit luxusní povlečení od Stella Ateliers?

Podlehněte praktickému zapínání na zip, který záměrně postrádá jezdce, aby se povlečení při převlékání nepoškodilo. Zip je všitý s překrytím, proto se nezničí ani při praní. Myslíte si, že zapínání na zip se rychle opotřebí a luxusní ložní prádlo se tak stane nepoužitelným? Nebojte se, na zip se vztahuje doživotní bezplatný servis. Jestliže se poškodí, velmi rychle ho opravíme anebo vyměníme.

Jarní tóny ve vaší ložnici

Nevšední jarní kolekci povlečení si oblíbíte díky květinovým barvám v jemných tónech šedé, béžové a nesmrtelné bílé. Vybírejte z nadčasového bavlněného povlečení v jednotném rozměru 135 x 200 cm. Díky jemnému nádechu barev se budete každé ráno zvesela probouzet a večer příjemně usínat. Vejděte do světa luxusu a užívejte si spánek v originálním ložním prádle značky Stella Ateliers.

Stella
Bauer
Estella
Stella Inovation
S dreams
Stella baby