Luxusní saténové povlečení

Jednou z věcí, na kterých bychom určitě neměli šetřit, je ložní povlečení, které může významně ovlivnit kvalitu našeho spánku. V posteli všichni trávíme významnou část našeho života, tak proč si ji ještě více nezpříjemnit pořízením skutečně kvalitního povlečení. Materiálů na jeho výrobu existuje celá řada, velmi oblíbený je zejména satén – u saténových povlečení jsou ale velké rozdíly v jejich kvalitě. Levná povlečení, která koupíte na různých trzích, nebo v některých obchodech sice mohou na první pohled dobře vypadat, nejedná se ale o pravý satén, ale pouze o jeho méně kvalitní verzi z polyesteru. Takové povlečení toho moc nevydrží a po několika vypráních vybledne, nemluvě o tom, že se Vám časem může začít trhat.

Povlečení, které Vám nabízíme v našem e-shopu, takové není. Prodáváme výhradně špičkové luxusní povlečení, jež je vyrobeno z pravé egyptské Mako bavlny, díky níž jsou naše výrobky odolnější, kvalitnější, hebčí, jemnější a lépe vypadají. V kategorii saténového povlečení rozlišujeme několik jeho typů – pojďme se na ně podívat trochu blíže a představit si vybrané produkty, které by Vás mohly zaujmout.

Mako satén

V tomto případě se jedná tkaninu vysoké granáže, zhotovené ze 100%  česané egyptské bavlny. Látka pro výrobu tohoto luxusního povlečení prochází speciální procesem, který se nazývá mercerace. Ten zajišťuje vyšší pevnost a odolnost povlečení, zároveň je díky němu pevněji fixována barva a nedochází tak k tomu, že by povlečení po několika praních vybledlo. Luxusní povlečení z materiálu Mako - satén vyniká svojí špičkovou kvalitou a je vhodné i pro náročnější zákazníky, vyžadující maximální komfort. 

Luxusní saténové povlečení LAIF (Mako-satén)

Z této kategorie Vám doporučujeme saténové povlečení LAIF. To nabízíme o rozměrech 135 x 200 cm (peřina) a 70 x 90 cm (polštář). Povlečení je ze stoprocentní česané Mako bavlny a má krásný barevný design, který Vás určitě zaujme.

  Luxusní saténové povlečení - obrázek 21

Švýcarský Premium satén

Tento materiál patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době dostupné. Švýcarský Premium satén vyniká mimořádnou jemností, hebkostí, přitom je ale vysoce odolné a potěší i jeho okouzlující vzhled. Krásně se pod ním spí, protože je prodyšné, má velmi příjemný měkký povrch a dokonale absorbuje vlhkost. Pokud nechcete na koupi ložního prádla šetřit, povlečení z tohoto materiálu Vám vřele doporučujeme.

Luxusní saténové povlečení SANDRO (Švýcarský Premium satén)

Luxusní saténové povlečení - obrázek 22

Pokud si nevíte rady s výběrem, doporučujeme například model SANDRO, který naleznete  pod značkou Estella. Toto saténové povlečení má klasické rozměry 135 x 200 cm a 70 x 90 cm. Za příznivou cenu tak dostanete špičkovou kvalitu ze 100% super česané Mako bavlny. Povlečení Vám udělá radost i svým krásným vzhledem.

Bavlněný satén

Myslíme ale i na ty, co si nemohou dovolit drahá povlečení a hledají spíše něco levnějšího, ale přesto opravdu kvalitního a nejlépe z pravé bavlny. Tyto požadavky splňuje naše povlečení z bavlněného saténu, které za přijatelnou cenu poskytuje maximální komfort. Hmotnost saténu je v tomto případě 120g/m2 a stejně jako u výše zmíněných typů je i tady k výrobě použita výhradně kvalitní egyptská česaná bavlna, ovšem ta neprochází procesem mercerace.

Luxusní saténové povlečení Safar (bavlněný satén)

V kategorii luxusního povlečení z bavlněného saténu mám na skladě např. povlečení Safar značky S Dreams. Jeho rozměry jsou tradičních 135 x 200 cm a 70 x 90 cm. Za nízkou cenu tak dostanete super kvalitu s dvouletou zárukou a doživotním servisem zipu.

Luxusní saténové povlečení - obrázek 23

Mako satén UNI

Jedná se o jednobarevná saténová povlečení.

Praktické rady k luxusnímu saténovému povlečení 

O kvalitní věci je třeba řádně pečovat. V případě našich saténových povlečení je ale jejich údržba velmi snadná a pohodlná. Povlečení můžete bez problémů dát i do sušičky, prát jej lze až na 60 stupňů. Doporučujeme jej vyprat ještě před prvním použitím (na již zmíněných 60 stupňů) a do pračky dát prášek nebo prací gel na barevné prádlo. Povlečení vždy perte naruby (prodloužíte tak jeho životnost) a pokud možno se zapnutým zipem.

Pokud s povlečením nebudete spokojení, můžete nám jej do 30 dní od nákupu vrátit a my Vám pošleme peníze zpátky (nebo si jej můžete i nechat vyměnit za jiné povlečení). Povlečení ovšem nesmí být použité ani vyprané. Může být rozbalené, ale při vrácení jej musíte dodat i s originálním balením.

Další články: