Dětské povlečení do postýlky Stella Baby

Pro malá miminka jsou nejdůležitější dvě věci a to mateřské mléko a kvalitní spánek. Proto, aby se vaše miminko krásně vyspalo a necítilo se nepříjemně, připravili jsme si pro vás dětské povlečení do postýlky, které je šetrné k dětské pokožce. Děťátko se v něm bude cítit jako v bavlnce. Dávno odzvonilo dobám, kdy byl k sehnání jen jeden druh povlečení do dětské postýlky a to ještě k tomu z tvrdého materiálu. My vám přinášíme hebký materiál, který bude vašemu miminku příjemný a bude se v něm cítit bezpečně.

Dětské povlečení do postýlky z kolekce Stella Baby je vyrobeno z pravé ručně sbírané horno-egyptské bavlny, délka vlákna 30 až 34 mm. Příze s názvem Jersey je výsledný produkt bavlny. Tato pletenina je velmi lehká, může být také středně těžká (140g/m2). Vyšší pevnost, afinitu k barvivům, lesk podobný hedvábí a příjemnější dotyk, to dodává pletenému dětskému Jersey povlečení, proces zvaný mercerace.

Pro chlapce zde máme dětské povlečení v modré a béžovo-hnědé barvě, pro holčičky pak růžové. Dětské povlečení by mělo být barevné a ladit s dalším obsahem postýlky. Proto vám nabízíme dětské sety do postýlek.

Dětský set do postýlky obsahuje:

  • chránič okolo postýlky,
  • peřinku 100x135cm,
  • povlak na peřinku 100x135cm,
  • povlak na polštář 40 x 60cm, 40x40cm,
  • prostěradlo 70x130cm-140cm.

Sadu dětského povlečení do postýlky můžete doplnit o další doplňky:

  • dečka 80x130cm
  • župánek (pro děti do 24měsíců)

Minimum alergických reakcí a velmi jemný materiál zaručuje, že se vaše miminko bude cítit v pohodě a bude se mu krásně spát. Pro starší děti máme k dispozici různé barevné motivy a postavičky ze známých pohádek. Usínání se pro větší děti stane rázem zážitkem, který je uvede do říše pohádkových snů. Pro dlouhou životnost povlečení, doporučujeme praní na maximálně 40 °C.

Dětské povlečení do postýlky Stella Baby - Balloon Dětské povlečení do postýlky Stella Baby - set Crazy Whara Dětské povlečení do postýlky Stella Baby - set Dolly Dětské povlečení do postýlky Stella Baby - set Singer Mouse Dětské povlečení do postýlky Stella Baby - set Travel Bear Dětské povlečení do postýlky Stella Baby - set Warm Family

Další články: